Zabiegi aparaturowe

Mezoterapia mikroigłowa – DERMA LFT

Metoda BDR jest połączeniem technologii medycznej i kosmetycznej. Jest to innowacyjny zabieg, który pobudza procesy regeneracji, odmładza skórę i wygładza zmarszczki.

Metoda BDR to kontrolowana odpowiednią długością mikroigiełek perforacja (nakłuwanie naskórka ) bez ryzyka uszkodzenia naczyń krwionośnych. Zabieg jest bezbolesny.

W kosmetycznej mezoterapii powstaje kilka tysięcy mikrokanalików przez które transportowane są w głąb skóry skoncentrowane składniki aktywne. W krótkim czasie (15 min) skóra jest w stanie wchłonąć od 80 - 90% produktu kosmetycznego. W tradycyjnej aplikacji i mezoterapii bezigłowej jest to zaledwie kilka procent.

 

Efekty zabiegu:

- poprawa jędrności i elastyczności skóry

- poprawa konturów twarzy

- redukcja zmarszczek mimicznych i statycznych

- stymulacja produkcji kolagenu i elastyny

 

Częstotliwość zabiegów:

Dla uzyskania najlepszych efektów zalecane jest stosowanie zabiegów w serii 4-8 zabiegów, 1-2 razy w tygodniu, maksymalnie co 10 dni.

 

Peeling Kawitacyjny

Zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie. To nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

 

Mikrodermabrazja diamentowa/korundowa

Zabiegiem kosmetycznym polegającym na mechanicznym starciu naskórka za pomocą głowicy

zakończonej frezem diamentowym/ korundem w efekcie czego poprawia się koloryt i struktura skóry, zwiększa elastyczność, zmniejsza łojotok, spłycają się powierzchowne zmarszczki, a przebarwienia ulegają znacznej redukcji. Mikrodermabrazja jest zabiegiem przeznaczonym dla skór dojrzałych,

z bliznami, przebarwieniami, szarych, trądzikowych i łojotokowych. Efekty widoczne są od razu po zabiegu.

 

Mezoterapia bezigłowa             

Czym jest mezoterapia bezigłowa?

Mezoterapia bezigłowa pozwala wprowadzić w skórę substancje aktywne na głębokość niezbędną dla danej procedury zabiegowej. To nowoczesne, nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie estetyczne wykorzystywane w walce z różnymi niedoskonałościami skóry.

Jakie problemy skórne można leczyć przy wykorzystaniu mezoterapii bezigłowej?

Technologia jest wykorzystywana w zabiegach antycellulitowych, zmniejszających rozstępy, a także w terapiach przywracających skórze jędrność, kuracjach regenerujących, nawilżających i odmładzających.

Czym wyróżnia się mezoterapia bezigłowa ?

W czasie zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry, a także nie ma ryzyka pojawienia się podrażnień, drgania mięśni czy stanów zapalnych. Jest to metoda całkowicie bezinwazyjna i niewymagająca zastosowania żelu przewodzącego. Transportowane substancje mogą mieć postać jonowaną, niejonowaną i lipidową - każda o dowolnej wielkości molekularnej.

Na czym polega elektroporacja ?

Elektroporacja nie tylko pozwalają substancjom aktywnym łatwo przeniknąć przez barierę wierzchniej warstwy naskórka, ale zwiększają również przepuszczalność błon komórkowych. Dzięki temu mikroelementy dostarczane zmienionemu obszarowi skóry mogą łatwo i szybko przeniknąć w głąb komórek aby rozpocząć leczenie u jej podstaw. Emitowane przez urządzenie impulsy elektromagnetyczne wywołują zjawisko elektroporacji, czyli otwarcia nowych miejsc, przez które składniki aktywne mogą zostać wprowadzone do komórki. Proces ten następuje na zasadzie "on-off", czyli w tym samym czasie ma miejsce aktywacja i zamknięcie dostępu do wnętrza komórek, dzięki czemu po zabiegu odzyskują one swoje właściwości.

Jakie efekty zapewnia kuracja ?

Mezoterapia bezigłowa zapewnia regenerację skóry na poziomie komórkowym. Za sprawą bezpośredniego dotarcia z lekiem do źródła problemu estetycznego, metoda zapewnia skuteczne rezultaty w likwidowaniu niedoskonałości skóry. Zwalcza cellulit, likwiduje zwiotczenia, odmładza i widocznie poprawia jej wygląd. Aby kuracja była skuteczna należy wykonać od 6 do 10 zabiegów.

Co będziesz odczuwać podczas zabiegu?

Zabieg jest nieinwazyjny i zupełnie bezbolesny, nie towarzyszy mu poczucie dyskomfortu. Proces przenikania jest odczuwany w postaci delikatnego mrowienia.

Jak długo trwa zabieg?

Długość zabiegu zależy od obszaru skóry, do którego dostarczane są substancje aktywne.

Jak często należy przeprowadzać zabieg?

Zabieg wykonuje się w serii od 6 do 10 zabiegów, raz w tygodniu.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Mezoterapia bezigłowa nie powinna być wykonywana przez kobiety w ciąży, a także osoby z rozrusznikiem serca, cierpiące na epilepsję i borykające się z problemem zmian trądzikowych.

 

Darsonwalizacja

To zabieg kosmetyczny wykorzystujący prądy wielkiej częstotliwości w celu dezynfekcji skóry.

Zabieg darsonwalizacji jest zazwyczaj stosowany jako uzupełnienie innych zabiegów. Najczęściej wykorzystywany jest do tzw. „uspokojenia skóry” po zabiegach mocno oczyszczających lub po nakłuciach skóry.

Wskazania do darsonwalizacji: łagodzenie wszelkich podrażnień skóry, trądzik, terapia przeciw starzeniowa, wypadanie włosów, łojotok skóry głowy, łojotok skóry pleców, łysienie łojotokowe.

 

Oczyszczanie manualne

Manualne oczyszczanie twarzy jest standardowym zabiegiem od lat

wykonywanym w gabinetach kosmetycznych, opartym na tradycyjnych procedurach i nowoczesnych produktach. Oczyszczanie polecane jest w szczególności dla cery problematycznej, tłustej lub mieszanej z zaskórnikami oraz tych które potrzebują mechanicznego oczyszczenia, podczas którego pozbywamy się "zanieczyszczeń" ze skóry, usuwamy zalegające złogi ropne i pozostawiamy skórę czystą i gładką. Zabieg ten wykonuje się w seriach lub jako pojedynczy zabieg.

Cena zabiegu od 90zł.